E diel, 14 Prill, 2024

Wow! Vijnë në tjetë trenjakët e katërt të 2021 në Shqipëri

- Advertisement1-

Ndërsa lajmet e hidhura na shoqërojnë çdo ditë, ato të mirat duket se në këtë periudhë janë më të pakta.


Por sot, ky lajm që vjen nga materniteti “Mbretëresha Geraldinë”, ka gëzuar jo vetëm familjarët. Trinjakët Alteo, Arsli dhe Alesia kanë ardhur në jetë shëndoshë e mirë. Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, e cila shkruan:

- Advertisement -

“Me lajmin e mirë të lindjes së trinjakëve Alteo, Arsli dhe Alesia shëndoshë e mirë në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, ju uroj javë të mbarë dhe ju ftoj të tregoni kujdes për zbatimin e rregullave anti-COVID dhe të shmangni lëvizjet e panevojshme”, shkruan Manastirliu.

Ndërkohë këto janë trenjakët e katërt të 2021 në Shqipëri.

Të parët lindën në Has (lexo këtu), të dytët në Shkodër (lexo këtu) ndërsa të tretët në Dibër (lexo këtu).

- Advertisement -

Sa gëzim, u rritshi të shëndetshëm dhe të lumtur të gjithë!/kidstime/

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...