E diel, 21 Prill, 2024

Vogëlushja më e bukur në botë është nga Nigeria, mahnit me tiparet e saj / FOTO

- Advertisement1-

Bukuria nuk ka limite, nuk njeh moshë, racë apo gjini. Një vogëlushe nga Nigeria ka mahnitur botën me tiparet e saj të veçanta.

- Advertisement -

Pasi fotografitë e saj u postuan në Instagram dhe Twitter nga fotografi Mofe Bamuyiwa, pesëvjeçarja Jare Ijalana u quajt si vajza më e bukur në botë.

Jare është një vajzë mahnitëse nigeriane me sy të mprehtë dhe flokë të mrekullueshëm. Megjithëse nuk është një modele profesioniste, është e qartë se ajo do ta arrinte këtë pa problem, pasi tashmë ka filluar të modelojë për disa kompani me rroba fëmijësh.

- Advertisement -

Faqja u hap pasi fotografi bindi mamanë e vajzës për të pasur një llogari në Instagram.

- Advertisement -

Aty jo vetëm që shfaqet Jare, por edhe dy motrat e tjera Jomi, 7 dhe Joba, 10. Llogaria e ‘Motrave j3’ ka 165 mijë ndjekës deri më tani.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...