E diel, 21 Prill, 2024

Vogëlushi luan me gjarpërinjtë, prindërit e filmojnë dhe qeshin me të

- Advertisement1-

Këto pamje shokuese tregojnë një fëmijë të vogël që luan me gjarpërinj.

Në pamjet filmike do të shikoni se fëmija shkon tek një fole me gjarpërinj dhe i kap ata pa frikë. Më pas ia jep babait të tij, i cili duket se nuk e ka problem atë që sheh.

- Advertisement -

Madje, ai qesh dhe e filmon të birin sikur nuk po ndodh asgjë.

Videoja është filmuar në Kinë dhe besohet se familja e vogëlushit merret me mbarështimin e gjarpërinjve.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...