E enjte, 22 Shkurt, 2024

Vjen në jetë bebushja me emrin e veçantë! Turi dhe Orinda bëhen prindër dhe na e tregojnë menjëherë bebushen

- Advertisement1-

Pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi. Orinda Huta dhe Turjan Hysko janë bërë prindër për herë të parë ditën e sotme.


Lajmin e ëmbël e ka bërë me dije vetë Turi përmes një postimi në rrjete sociale, ndërsa ka zbuluar dhe emrin e vogëlushes.

- Advertisement -

Turi ka publikuar pak momente më parë dhe imazhin e parë me të voglën e tij. “Atara lëre Tik Tok-un, vrap gjumë tani!”, ka shkruar ai krahas fotos së ëmbël. Kujtojmë që dyshja i dha fund beqarisë në vitin 2017 pas shumë vitesh lidhjeje.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Kujdes nëna: Këto ushqime nuk duhet t’ua jepni fëmijëve pa bërë 2 vjeç

Stomaku dhe gjithë sistemi tretës i fëmijëve është mjaft i ndjeshëm dhe nuk mund...

Ky artikull është për ju që keni planifikuar të bëheni nëna pas moshës 40-vjeçe!

Në vendin tonë, gjithnjë e më shumë gra vendosin të kenë një fëmijë në...

Momente prekëse, nëna me kancer ndahet mes lotësh nga i biri para se të niset drejt spitalit

Jonida është veçse 25 vjeç, por sëmundja e kancerit po ia shkurton jetën. Kur...