E diel, 14 Prill, 2024

Videoja e vajzës së Obames bëhet hit në TikTok

- Advertisement1-

Sasha Obama ka dalur për herë të parë në TikTok.

Sasha është shndërruar në një adoleshente shumë të këndshme me vallëzime në TikTok dhe thonjtë e gjatë. Vajza e vogël e ish-presidentit amerikan Barack Obama, ishte vetëm shtatë vjeç kur familja e saj u zhvendos në Shtëpinë e Bardhë më 2009.

- Advertisement -

Duke u rritur në shtëpinë më të famshme të Amerikës, Sasha Obama gjithmonë përpiqej të kishte një fëmijëri normale dhe qëndrim të pjekur, transmeton Lajmi.net. Sasha, siç e përshkruan motra me e madhe Malia, “është plotësisht e sigurt në lidhje me mendimin e saj mbi botën, nuk frikësohet dhe kurrë nuk ka qenë”. Gjithashtu Barak Obama thotë se Sasha ka një vetëpërmbajtje që ka rrezatuar që nga fëmijëria.

Së fundi u shfaq duke kërcyer me një grup miqësh në TikTok duke shkëlqyer me bukurinë e saj. Tani, në moshën 19 vjeç, Sasha po jeton jetën e saj larg kufizimeve presidenciale. Videoja e saj në TikTok u bë virale, por u fshi më pas.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Detyra matematikore që po habit të gjithë, a mund ta zgjidhni ju?

Detyra e më poshtme duket e thjeshtë në pamje të parë, por në fakt...

Detyra e matematikës për nxënësit e shkollës fillore hutoi edhe mësuesin e matematikës: A e dini zgjidhjen?

Detyra është një gjysmërreth në një kornizë dhe nxënësit duhej të kuptonin nëse konstatimi...

Harvardi kërkon falje dhe heq librin që ishte lidhur me lëkurë njeriu

Universiteti i Harvardit është tronditur nga një zbulim i tmerrshëm. Universiteti i famshëm amerikan njoftoi...

Sfida matematikore: Gjeni numrat në mënyrë që çdo trekëndësh dhe vijë horizontale të përmbajë numrat nga 1 deri në 9

Shumë prej jush do të thonë se matematika është shumë e mërzitshme dhe e...