E hënë, 26 Shkurt, 2024

Videoja e marinsit amerikan që u jep ujë fëmijëve afganë bëhet virale

- Advertisement1-

Një video e një marinsi që u jep nga “një gllënjkë ujë” fëmijëve afganë u bë virale të dielën për të ofruar një paraqitje të shkurtër të shpresës pas rënies katastrofike të Kabulit rreth një javë më parë.


Megjithatë, sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, nuk dihet shumë për videon ose kur është filmuar saktësisht.

- Advertisement -

Ndryshe, videoja tregon marinsin amerikan duke buzëqeshur dhe duke pasur një moment “mendjelehtësimi” me një grup të vogël afganësh.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...