E mërkurë, 22 Maj, 2024

VIDEO simpatike që tregon sa shumë qeni e do një fëmijë

- Advertisement1-

Kush është miku, apo shoku më i mirë i njeriut? Qeni, me siguri. Qeni është kafsha më e famshme shtëpiake në botë.

Se qeni është shok i mirë i njeriut e tregon edhe një video e publikuar në “Dail Mail”, ku qeni Hinckley bëhet shoqërues i fëmijës 1-vjeçar Theodre.

- Advertisement -

Për më tepër shikoni këtë video simpatike:

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...