E martë, 23 Korrik, 2024

Video qesharake që po shpërthen rrjetin, çifti bie në ujë duke kaluar urën

- Advertisement1-

Një video tejet qesharake është publikuar në rrjetet sociale.


E gjitha ka të bëjë me një urë të improvizuar që duhet kaluar.

- Advertisement -

Së pari një djalë e kalon i vetëm, por më pas kthehet pasi duhet ta marrë dhe femren që kishte me vete.

Djali kthehet dhe e vendos në qafë vajzën dhe duke kalur urën, thyhet dërrasa e vendosur dhe të dy bien në ujë.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Detyra e matematikës që duket aq e thjeshtë, mirëpo askush nuk ka arritur deri te zgjidhja

Detyra duket më e thjeshtë dhe më e qartë: 8 ÷ 2 (2 +...

Me këto truqe mund ta zgjidhni çdo detyrë matematikore pa ndihmën e askujt

Për shumicën nga ne matematika është subjekt i “panjohur” dhe shpeshherë mendojmë se çfarë...

Detyra matematikore e shkollës fillore, por që njerëzit nuk po mund assesi ta zgjidhin

Ndonjëherë ajo që duket si një detyrë shumë e thjeshtë mund të jetë më...

Kjo detyrë matematikore i ka dy zgjidhje – cila është e sakta? (Foto)

Një detyrë matematikore ka bërë që shumë njerëz të kalojnë goxha kohë duke u...