E martë, 23 Korrik, 2024

Video që preku shumë njerëz: Vajza me protezë arrin të ngjitet vetë

- Advertisement1-

Çaste drithëruese për vajzën e vogël që ka humbur njërën këmbë dhe emocion i fortë për ata që panë filmimet teksa e vogla me protezën e vënë, arrin të ngjitet në një lartësi pranë një peme.


Video është bërë virale ku Antonella e vogël përpiqet të ngjitet ndërsa nëna e saj vazhdimisht e inkurajon atë.

- Advertisement -

Antonella nuk është e sigurt nëse mund ta bëjë, por më në fund ia del.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...