E mërkurë, 22 Maj, 2024

Video që po e çmend rrjetin, shikoni si bebi e mbron nënën e tij

- Advertisement1-

Nuk ka rëndësi nëse je 2 muajsh, 50 apo 100 vjeç, instikti për të mbrojtur nënën nuk do të zhduket kurrë. Dhe çfarë më mirë se kjo video e pasqyron këtë?

Një djalë i quajtur Angel Morales ka postuar në llogarinë e tij një video pa menduar se ajo do të kthehej në virale brenda pak orësh.

- Advertisement -

Teksa qëndronte me partneren dhe djalin e tij pak muajsh, ai vendos të luajë me të birin, por duket se nuk ka gjetur mënyrën e duhur.

Në një moment në prani të vogëlushit ai godet nënën e tij në gju. I tmerruar nga ajo ç’ka pa, bebushi pasi i hodhi një shikim prej gangsteri të vogël, s’u mendua gjatë dhe e goditi.

 

- Advertisement -

Ndonëse nuk dimë se çfarë është më keq, babai që i gjuan nënës, apo bebushi që ia kthen me të njëjtën monedhë, videoja është ripostuar me miliona herë.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...