E martë, 23 Korrik, 2024

Video që është bërë virale në Turqi: Qeni fle, macja i bën masazh

- Advertisement1-

Një video e realizuar në Turqi është bërë virale për shkak të përmbajtjes së saj.

Janë kafshë rivale me njëra-tjetrën. Por jo gjithmonë.

- Advertisement -

Në video shfaqet një mace teksa i bën masazh një qeni që është duke fjetur.

Pamjet kanë bërë xhiron në rrjetet sociale.

Më poshtë keni pamjet:

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Detyra e matematikës që duket aq e thjeshtë, mirëpo askush nuk ka arritur deri te zgjidhja

Detyra duket më e thjeshtë dhe më e qartë: 8 ÷ 2 (2 +...

Me këto truqe mund ta zgjidhni çdo detyrë matematikore pa ndihmën e askujt

Për shumicën nga ne matematika është subjekt i “panjohur” dhe shpeshherë mendojmë se çfarë...

Detyra matematikore e shkollës fillore, por që njerëzit nuk po mund assesi ta zgjidhin

Ndonjëherë ajo që duket si një detyrë shumë e thjeshtë mund të jetë më...

Kjo detyrë matematikore i ka dy zgjidhje – cila është e sakta? (Foto)

Një detyrë matematikore ka bërë që shumë njerëz të kalojnë goxha kohë duke u...