E martë, 16 Prill, 2024

Video e babait me vajzën 7-muajshe duke iu rënë baterive bëhet virale

- Advertisement1-

Një baba nga Teksasi i cili improvizon se po bën muzikë rok me vajzën e tij të vogël, është ndër gjërat më të ëmbla që mund t’i shihni në TikTok.


Një video ku shihet Marcel Desobeau një ndihmës i zjarrfikësve dhe muzikant, tek u bie baterive me vajzën e tij 7-muajshe, u bë video virale. Dyshja përdor shkopinjtë në karrigen e Laneit e pastaj videon e postoi në faqen e tij në TikTok “Heavy Metal Baby”.

- Advertisement -

Marcel ka thënë se ai dhe gruaja e tij kënaqen duke bërë video dhe duke parë vajzën tek qeshë.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...