E diel, 19 Maj, 2024

Video bëhet virale, vogëlushja ndërpret të ëmën gazetare gjatë raportimit ‘live’

- Advertisement1-

Anna Holligan, korrespondente e BBC-së në Hagë po raportonte live ndërkohë që në sfond, me figurë dhe zë dëgjohej vajza e saj. Vogëlushja, jo më shumë se 4 vjeçe kishte tekat e moshës, ndërkohë që Holligan donte të mbyllte punën. Raportonte për Eurovizionin që sot nis siparin.


Iu lut vajzës të fliste me Elsën, mbase atë të “Frozen”, por jo. Ajo donte vëmendjen e mamit.

- Advertisement -

Videon me vajzën e shpërndau vetë në Twitter ku shkruante: “Oh kënaqësia e lajmit të fundit në një ditë kur shkollat janë pushim”.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...