E premte, 21 Qershor, 2024

Vetura mbetet në ujë, qeni ndihmon gruan të shtyjë

- Advertisement1-

Një video e kapur në Skoci është bërë menjëherë virale sapo është postuar në rrjetet sociale. Moti i keq me shira të dendur ka sjellë përmbytje në disa zona të Britanisë. Kjo ka bërë që edhe një makinë në Skoci të mbeste mes ujit.

Duket e pabesueshme, por është e vërtetë, gruas i erdhi në ndihmë qeni për ta larguar makinën nga uji.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Detyra e matematikës që duket aq e thjeshtë, mirëpo askush nuk ka arritur deri te zgjidhja

Detyra duket më e thjeshtë dhe më e qartë: 8 ÷ 2 (2 +...

Me këto truqe mund ta zgjidhni çdo detyrë matematikore pa ndihmën e askujt

Për shumicën nga ne matematika është subjekt i “panjohur” dhe shpeshherë mendojmë se çfarë...

Detyra matematikore e shkollës fillore, por që njerëzit nuk po mund assesi ta zgjidhin

Ndonjëherë ajo që duket si një detyrë shumë e thjeshtë mund të jetë më...

Kjo detyrë matematikore i ka dy zgjidhje – cila është e sakta? (Foto)

Një detyrë matematikore ka bërë që shumë njerëz të kalojnë goxha kohë duke u...