E martë, 16 Prill, 2024

Vëlla e motër nga Shqipëria sa bukur i biejnë çiftelisë

- Advertisement1-

Eneida dhe Anaid Miceli, motër e vëlla nga Shqipëria çdo ditë e më shumë po shkëlqejnë në rrugën për t’u bërë artist.

Prindërit e tyre së fundmi kanë dërguar në Kids of Kosova një video ku tregojnë se sa bukur vëlla e motër i biejnë çiftelisë.

- Advertisement -

 

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...