E martë, 21 Maj, 2024

Vanesita Golemi nga Berati sa bukur këndon këngën “Fall From The Sky”

- Advertisement1-

Shumë fëmijë të talentuar në fusha të ndryshme po arrijnë suksese të jashtëzakonshme.

Jo pak prej tyre po tregojnë talentin në muzikë, ku po tregojnë se kanë zë shpërthyes.

- Advertisement -

Një prej tyre është edhe Vanesita Golemi, 14-vjeçarja nga Berati,që padyshim se mund të quhet ylli në ardhje i muzikës shqiptare.

Ajo në një intervistë për “Kids of Kosova”, ka treguar javë më parë sukseset dhe planet që ka për të ardhmen.

Shikon videon dhe dëgjoni sa bukur këndon;

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...