E martë, 23 Korrik, 2024

Vajza e vogël tregon zemërimin në martesën e prindërve në një video virale

- Advertisement1-

Një vajzë e vogël hodhi zemërim në dasmën e prindërve të saj në një video të lezetshme që është bërë virale në rrjetet sociale.

Një video absolutisht e adhurueshme e një vajze të vogël duke hedhur zemërim në dasmën e prindërve të saj është shfaqur në rrjetet sociale dhe kjo do t’ju bëjë të buzëqeshni.

- Advertisement -

 

Përdoruesja e Instagram Sara Wickman ndau një klip të shkurtër nga ceremonia e martesës së saj dhe është bërë virale me mbi 13 milionë shikime deri më tani, transmeton Telegrafi.

Siç shihet në video, vajza e Sarës, shumë e lezetshme me një fustan të bardhë, hodhi zemërimin në vendin ku çifti shkëmbeu unazat në skenë.

Ajo që ndodhi më pas ishte mjaft e ëmbël pasi Sara bëri një pauzë për pak kohë dhe mori vajzën e saj në krahë gjatë ceremonisë së saj të martesës.

“Historia e vërtetë e vajzës sonë hodhi inat gjatë ceremonisë sonë të dasmës. Por ne nuk do ta dëshironim ndryshe”, thuhet në mbishkrimin në video.

Sara, në postimin e saj, tha, “Rrëmbyesi i fundit i dasmës”.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...