E enjte, 22 Shkurt, 2024

Vajza e vogël e qortoi nënën e saj me një reagim të ëmbël sepse ajo hodhi vizatimin në plehra

- Advertisement1-

Një video e postuar nga SWNS në kanalin e saj në YouTube tregon një vajzë të lezetshme tre-vjeçare që zbulon se nëna e saj aksidentalisht hodhi një vizatim në plehra.


Kjo video e lezetshme tregon një trevjeçare që i jep mamasë e saj një fjalë të ashpër pasi gjeti një nga vizatimet e saj në shportë.

- Advertisement -

Nëna Tamzin Poole, 35, u gjend në telashe me vajzën Tabby Poole-Marsh pasi vuri re se vizatimi i saj ishte hedhur në shportë.

Një klip zbavitës tregon Tabby-në e adhurueshme që futet në dhomë për t’u përballur me Tamzin. Ajo i tha mamasë së saj “nuk është e mirë” dhe “do të jesh në telashe tani”.

Vajza Tabby nuk ishte e lumtur për këtë dhe reagimi i saj mahniti shumë.

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...