E enjte, 20 Qershor, 2024

Vajza 2-vjeçare bllokohet në hekurat e dritares, fqinji e mban derisa erdhën zjarrfikësit

- Advertisement1-

Një vajzë dy-vjeçare u bllokua në hekurat e dritareve në katin e 6-të të një ndërtese në Kinë.


Një fqinj e vuri re dhe e mbajti atë për 10 minuta, duke qëndruar poshtë dritares.

- Advertisement -

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Detyra e matematikës që duket aq e thjeshtë, mirëpo askush nuk ka arritur deri te zgjidhja

Detyra duket më e thjeshtë dhe më e qartë: 8 ÷ 2 (2 +...

Me këto truqe mund ta zgjidhni çdo detyrë matematikore pa ndihmën e askujt

Për shumicën nga ne matematika është subjekt i “panjohur” dhe shpeshherë mendojmë se çfarë...

Detyra matematikore e shkollës fillore, por që njerëzit nuk po mund assesi ta zgjidhin

Ndonjëherë ajo që duket si një detyrë shumë e thjeshtë mund të jetë më...

Kjo detyrë matematikore i ka dy zgjidhje – cila është e sakta? (Foto)

Një detyrë matematikore ka bërë që shumë njerëz të kalojnë goxha kohë duke u...