E diel, 21 Prill, 2024

Vajza 13-muajshe nuhati këmbët e babait, reagimi i saj epik

- Advertisement1-

Vajza Luna është 13 muajshe dhe vendosi të zbulojë se si i nuhasin këmbët e babait.


Ajo iu afrua babait dhe nuhati, por aroma nuk e kënaqi.

- Advertisement -

Gjendet në plazhin e Uells kafsha misterioze e detit me peshë katër ton dhe gjatësi 23 metra

Ajo filloi të kollitej dhe të qeshte.

Videoja u postua në kanalin e tij në YouTube nga ViralHog

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...