E diel, 14 Korrik, 2024

Vajza 12-vjeçare dekoron shtëpinë në vetëm një javë, shikoni rezultatet mahnitëse

- Advertisement1-

Kjo vajzë 12-vjeçare nuk kishte asgjë për të bërë gjatë karantinës kështu që nëna e saj i kërkoi asaj ta ndihmonte në shtëpi.

Susie Levache nga Kent, Mbretëria e Bashkuar, tha se vajza e saj Bea është e vendosur, rebele, argëtuese dhe krijuese, kështu që është shumë e natyrshme që vajza dëshironte të shfrytëzonte kohën e saj shtesë të lirë.

- Advertisement -

“Gjatë bllokimit, ajo po ankohej se ishte mërzitur ndërsa unë po përpiqesha të arrija disa rinovime dhe azhurnime në shtëpi,” tha Levache për Bored Panda.

Unë i tregova asaj se si të përdorë tryezën e punës dhe një sharrë dhe para se ta mësonte, ajo kishte përfunduar panelin në zyrën time vetëm ”, tha gruaja.  Më pas ajo arriti që të rregullonte gjithë  shtëpinë në kohë rekord, në vetëm një javë.

                  

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...