E enjte, 22 Shkurt, 2024

U nis për në shkollë, zhduket vajza shqiptare pa lënë asnjë gjurmë

- Advertisement1-

Një vajzë është zhdukur në Prizren pa lënë asnjë gjurmë.


Bëhet me dije se vajza ishte nisur për në shkollë por prej asaj kohe më nuk ishte kthyer në shtëpi dhe nuk dihet vendndodhja e saj.

- Advertisement -

“Rr. Tahir Sinani, Prizren 23.10.2021 – 13:20. Ankuesja femër nga Kosova me datën 25.10.2021 ka raportuar se me datën 23.10.2021 vajza e saj kishte shkuar në shkollë, por prej asaj kohe më nuk ishte kthyer në shtëpi dhe nuk dihet vendndodhja e saj”, njofton policia.

Njësitë policore janë duke e hetuar rastin.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Nxënësja nga Gjilani emocionon veteranët e UÇK-së me letrën që i shkruan ku çmohet vepra e tyre

Nxënësja e klasës së 9-të emocionon veteranët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Gjilan...

Mërgimtari nga Kërçova ndan 25 bursa ne mbështetje të nxënësve dhe studentëve

🎓🌟 Mbështetje për edukim, inspirim dhe punë për të ardhmen! 🌟🎓 Pronari i Swiss Ranch,...

“Pse njerëzit, të tjerë duan por me të tjerë martohen?”, e pyeti studenti… Mësuesi i jep përgjigjen e jetës!

Një student e pyeti Profesorin e tij, “Pse njerëzit shpesh martohen me një person...

Nxënësja Lenë Osmani nga Gjilani shpallet pingpongistja më e mirë në Kosovë

Lenë Osmani, pingpongiste gjilanase, e cila është fituese e shumë medaljeve, kupave e mirënjohjeve...