E martë, 16 Prill, 2024

U bë 13 vjeçare, kështu duket Pavarësie Sopa që u lind kur u shpall pavarësia

- Advertisement1-

Pavarësie Sopa quhet vajza e cila ishte fëmija i parë që lindi, nga momenti kur Kosova u shpall shtet i pavarur dhe demokratik.


Ajo sot u bë 13 vjeçare dhe feston ditëlindjen, si Kosova.

- Advertisement -

Në disa fotografi të siguruara, Pavarësia shihet se sa shumë është rritur dhe sa e bukur është bërë.

Pavarësia ta gëzojë një jetë të shëndetshme!

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...