E diel, 14 Prill, 2024

Truk i shkëlqyeshëm: Shikoni si një qen endacak e mashtron një shofer / VIDEO

- Advertisement1-

Një qen endacak e ka mashtruar keq një shofer.

Ky i fundit derisa po voziste e ka parë një qen në rrugë, dhe e ka ndalë veturën që t’i ndihmoi, duke menduar se është i plagosur, shkruan daily mail, transmeton kidsofkosova.net.

- Advertisement -

Por pasi shoferi ka dashur t’i japë ndihmën, qeni është larguar duke ecuar normalisht.

Për më tepër shikoni këtë video interesante:

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Detyra matematikore që po habit të gjithë, a mund ta zgjidhni ju?

Detyra e më poshtme duket e thjeshtë në pamje të parë, por në fakt...

Detyra e matematikës për nxënësit e shkollës fillore hutoi edhe mësuesin e matematikës: A e dini zgjidhjen?

Detyra është një gjysmërreth në një kornizë dhe nxënësit duhej të kuptonin nëse konstatimi...

Harvardi kërkon falje dhe heq librin që ishte lidhur me lëkurë njeriu

Universiteti i Harvardit është tronditur nga një zbulim i tmerrshëm. Universiteti i famshëm amerikan njoftoi...

Sfida matematikore: Gjeni numrat në mënyrë që çdo trekëndësh dhe vijë horizontale të përmbajë numrat nga 1 deri në 9

Shumë prej jush do të thonë se matematika është shumë e mërzitshme dhe e...