E diel, 19 Maj, 2024

Trinjaket nga Skënderaj të cilat prindërit nuk i dallojnë

- Advertisement1-

Të jesh prind nuk është aspak e lehtë. Përveç dashurisë së pashtershme, me lindjen e fëmijëve vijnë edhe përgjegjësi shumë të mëdha.


Çifti Adem dhe Fjolla Geci nga Skënderaj ka 5 fëmijë, dy djem dhe vajzat trinjake.

- Advertisement -

Lajmi se do bëheshin prindër të trinjakeve erdhi krejt pa pritur, por njëkohësisht ishte edhe surpriza më e bukur që jeta iu solli.

Kohën e lirë, trinjaket e kalojnë duke luajtur edhe boks, pasion të cilin e kanë marrë nga daja i tyre, boksieri i njohur, Robin Krasniqi

Madje, njëra nga vajzat ka emrin Robina.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...