E diel, 14 Prill, 2024

Trendet më të mira të ngjyrave dhe modeleve të flokëve për vitin 2021

- Advertisement1-

Çfarë bëjmë ne pas një ndarjeje për një fillim të ri jete?! Lyejmë ose ndryshojmë modelin e flokëve!

Ndjesia që na jep ky fundvit është pak a shumë e njëjtë me atë ndjesinë e çlirimit kur ndahesh nga i dashuri toksik dhe gjithë sytë i ke drejt të ardhmes.

- Advertisement -

 

Në 2021-in bëhuni gati të eksperimentoni duke provuar tonet më të bukura që do të shihni ndonjëherë. Jo domosdoshmërisht, ndryshimi i flokëve duhet të jetë dramatik për t’u dukur ndryshe.

Fijet e duhura, me ngjyrën e duhur do t’ju bëjnë ta nisni vitin e ri me shumë optimizëm dhe ca komplimente më tepër.

- Advertisement -

1. Çokollatë e errët

 

- Advertisement -

2. “Brune në bronz”

 

3. Kafe e ngrohtë me teknikën Balayage

 

4. Fije më të trasha se zakonisht

 

5. Fije gështenjë me teknikën Balayage

 

6. Bionde e ftohtë

 

7. Bionde e hapur!

 

8. Bakër në të kuqe

 

9. Pastel rozë

 

10. Flokë shumëngjyrësh

 

11. Flokë argjend

 

12. Flokë me shkëlqim

 

13. Bionde, me nuanca mjalti

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...