E martë, 16 Prill, 2024

Trendet e çantave për stinën e dimrit

- Advertisement1-

Ndërsa vjeshta po mbaron, është pothuajse koha për të shkëmbyer rrobat e shkurtra dhe atletet tona me bluza me mëngë dhe çizmeve të gjata.

Por, në anën tjetër, një tjetër tranzicion argëtues që do të bëhet? Çanta!

- Advertisement -

Çantat trendi të stinës së dimrit do të jenë jashtëzakonisht të bukura dhe të veçanta.

Ndërsa ju nuk keni nevojë të prisni deri në dimër për të përdorur një nga këto modele të lezetshme, ato do t’i shihni kudo kur temperaturat e ftohta fillojnë në fund të vitit.

Pra, nëse jeni gati të filloni blerjet për çantat e stilit të dimrit që do të shihni në supet e njerëzve këtë sezon, më poshtë gjeni trendet kryesore:

- Advertisement -

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

9-vjeçari nga Prishtina ka nevojë për ndihmën tuaj, vuan nga një sëmundje e rëndë

Nëntë vjeçari nga Prishtina Erion Bytyqi, vuan nga një sëmundje e rënde Dg: D.C.P....

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...