E diel, 14 Prill, 2024

Tigri i tmerron fqinjët në një lagje – njëri prej tyre i drejton armën

- Advertisement1-

Një tigër është vërejtur duke shëtitur lirshëm rrugëve të një lagje në Houston të Teksasit.

Gjykuar nga pamjet, qytetarët ishin futur nëpër shtëpitë e tyre nga frika se mund ta pësojnë me jetë, e një burrë është parë duke ia drejtuar revolen.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Detyra matematikore që po habit të gjithë, a mund ta zgjidhni ju?

Detyra e më poshtme duket e thjeshtë në pamje të parë, por në fakt...

Detyra e matematikës për nxënësit e shkollës fillore hutoi edhe mësuesin e matematikës: A e dini zgjidhjen?

Detyra është një gjysmërreth në një kornizë dhe nxënësit duhej të kuptonin nëse konstatimi...

Harvardi kërkon falje dhe heq librin që ishte lidhur me lëkurë njeriu

Universiteti i Harvardit është tronditur nga një zbulim i tmerrshëm. Universiteti i famshëm amerikan njoftoi...

Sfida matematikore: Gjeni numrat në mënyrë që çdo trekëndësh dhe vijë horizontale të përmbajë numrat nga 1 deri në 9

Shumë prej jush do të thonë se matematika është shumë e mërzitshme dhe e...