E mërkurë, 22 Maj, 2024

Të gjithë sytë te fëmijët e William dhe Kate, fotot e tyre po bëjnë xhiron në rrjet

- Advertisement1-

Tre fëmijët e Princ William dhe Dukeshës së Kembrixhit, Kate Middleton  parakaluan në tapetin e kuq të Pallatit Pantoland.

Në fotografitë e publikuara nga mediat e huaja shihen Louis, Charlotte dhe George, teksa ecin së bashku me prindërit e tyre.

- Advertisement -

Të gjithë sytë te fëmijët e William dhe Kate, fotot e

William mbante duart e George e Charlotte, kurse më i vogli qëndronte me mamanë. Edhe gjatë shfaqjes Louis nuk u largua nga prehri i Dukeshës. As kur Charlotte u përkul e lodhur tek mami, prehri ishte sërish i më të voglit.

Kurse George, tashmë i rritur qëndroi në karrigen e tij. “Daily Mail” shkruan se kjo është e para dalje e të pestëve bashkë në një tapet të kuq dhe fotot kanë marrë vëmendjen e rrjetit.

- Advertisement -

Të gjithë sytë te fëmijët e William dhe Kate, fotot e

Të gjithë sytë te fëmijët e William dhe Kate, fotot e

Të gjithë sytë te fëmijët e William dhe Kate, fotot e

- Advertisement -

Të gjithë sytë te fëmijët e William dhe Kate, fotot e

Të gjithë sytë te fëmijët e William dhe Kate, fotot e

Të gjithë sytë te fëmijët e William dhe Kate, fotot e

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...