E hënë, 22 Korrik, 2024

Të gjithë po qeshin me rrëfimin e kësaj vajze që bëri në palestër pasi ishte dehur

- Advertisement1-

Një video virale po qarkullon në TikTok në të cilën vajza rrëfen përvojën e saj më të pakëndshme që i ndodhi vite më parë.


Pas shumë pijeve alkoolike dhe qebapëve në 4 të mëngjesit – ajo shkoi në palestër të nesërmen.

- Advertisement -

Në një moment ajo lëshoi një erë aq vdekjeprurëse sa që vajza që po ushtronte pranë saj filloi të vjellte, dhe pronarët mbyllën palestrën sepse menduan se kishin probleme me kanalizimin.

Ajo kurrë nuk e pranoi atë që kishte bërë, deri më tani.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm 1 në 5 paga në Kosovë konsiderohet si pagë jetese, qeverisë i kërkohet urgjentisht rritja e pagës minimale

Vetëm 1 në 5 paga në Kosovë rezulton se përmbushin kriterin e pagës së...

9-vjeçari nga Prishtina ka nevojë për ndihmën tuaj, vuan nga një sëmundje e rëndë

Nëntë vjeçari nga Prishtina Erion Bytyqi, vuan nga një sëmundje e rënde Dg: D.C.P....

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...