E diel, 19 Maj, 2024

Suela Maloku nga Podujeve – një këngëtare me të ardhme të ndritur / VIDEO

- Advertisement1-

Shumë të vendit janë duke ndjekur ëndrrat që tani për t’u bërë pjesë e artit dhe kulturës kur të rriten.


Një prej tyre është edhe Suela Maloku, nga Bellopoja e Podujevës e cila është në rrugë për t’u bërë këngëtare e njohur, pasi ka një zë të mrekullueshëm.

- Advertisement -

Ajo ka dërguar në Kids of Kosova një video ku tregon sa bukur këndon, ku mund ta dëgjoni mëposhtë.

 

Suela ndjek mësimet në klasën e nëntë në shkollën “Shefki Kuleta” në Bellopojë.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...