E premte, 19 Prill, 2024

Sonte në “ShqipArt”, Kristiana Veshaj – këngëtare nga Vlora / VIDEO

- Advertisement1-

Sonte në emisionin “ShqipArt”, me Ejza Hoxha është e ftuar këngëtarja nga qyteti i bukur i Vlorës, Kristiana Veshaj.

Ajo në bisedën me Ejzan do të flasë për karrierën e saj, dhe planet për të ardhmen…

- Advertisement -

Shikoni PROMON:

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...