E martë, 21 Maj, 2024

Skandaloze: Keqtrajtohet shitësi i cigareve në Prishtinë, disa të rinj ia djegin duart

- Advertisement1-

Një shitës cigaresh në Prishtinë është keqtrajtuar nga disa të rinj në një lokal në kryeqytet.


Në një video të publikuar  në rrjetet sociale shihen disa të rinj që qeshin me djalin, shitës cigaresh, teksa i vënë flakën duarve të tij në një tavolinë, brenda një lokali.

- Advertisement -

Në video shihet se pas djegies së duarve, djalit që shet cigare nuk i ndihmon askush. Aty dëgjohen vetëm zërat duke qeshur.

Policia e Kosovës ka konfirmuar  se tre persona janë arrestuar për këtë rast.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Inteligjent, lind apo bëhesh? Ja çfarë thotë shkenca

humica e njerëzve e shikojnë trurin si të mistershëm. Ata nuk kanë shumë njohuri...

Gëzim Morina është studenti nga Kamenica, që krahas studimeve për megatronikë, ka dhe një pasion për aeroplan

I riu nga Kamenica ka kohë që krijoi aeroplanin e tij ‘Air Kosova’, ndërkohë...

Bill Gates tregon 3 profesionet që nuk do të preken dot nga Inteligjenca Artificiale

Rritja e sofistikimit të inteligjencës artificiale (IA) parashikohet të transformojë rolin e njerëzve në...

Detyra matematikore që po habit të gjithë, a mund ta zgjidhni ju?

Detyra e më poshtme duket e thjeshtë në pamje të parë, por në fakt...