E diel, 14 Korrik, 2024

Skajet e kthyera të flokëve përsëri në trend

- Advertisement1-

Ne vazhdojmë të shohim skajet e kthyera gjithandej. Dua Lipa iu bashkua trendit, Kim Kardashian dhe Jennifer Lopez po ashtu.

Nga njëra anë, po na shërben si mundësi të ndihemi dhe dukemi njëjtë si vajzat e famshme.

- Advertisement -

Modelja Grace McGovern kohët e fundit postoi në Instagram fotografi me skajet e thyera në mënyrë dramatike, ajo madje e shoqëroi pamjen me një trend tjetër, jelek të thurur ngjyrë rozë.

Shumë modele dhe personazhe të tjera duke përfshirë Kylie Jenner u bashkuan në këtë trend.

Më poshtë gjeni disa nga mënyrat se si vajzat e famshme e stiluan trendin:

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm 1 në 5 paga në Kosovë konsiderohet si pagë jetese, qeverisë i kërkohet urgjentisht rritja e pagës minimale

Vetëm 1 në 5 paga në Kosovë rezulton se përmbushin kriterin e pagës së...

9-vjeçari nga Prishtina ka nevojë për ndihmën tuaj, vuan nga një sëmundje e rëndë

Nëntë vjeçari nga Prishtina Erion Bytyqi, vuan nga një sëmundje e rënde Dg: D.C.P....

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...