E hënë, 26 Shkurt, 2024

Si e veshën vajzën ditën e parë të shkollës, fansat kritikojnë Norën dhe Robertin

- Advertisement1-

Prej disa javësh, në mediat rozë po përflitet se Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë ribashkuar.


Megjithatë, pavarësisht aludimeve, ajo që bën bashkë gjithmonë dyshen e njohur është e bija, Renee.

- Advertisement -

Ditën e sotme, kjo e fundit ka nisur ditën e parë të shkollës, por vëmendje ka tërhequr veshja.

Ishte Roberti që ka publikuar një foto të së bijës, e cila shfaqet e veshur me një palë xhinse dhe një bluzë, teksa ka nxjerrë barkun zbuluar.

Detaji i fundit ka bërë që shumë fansa të komentojnë, duke i shkruar Robertit të befasuar.

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...