E diel, 14 Korrik, 2024

Si dy modele, Inis Gjoni ndan momentet më të bukura në plazh me të bijën

- Advertisement1-

Inis Gjoni ka ndarë së fundmi një nga fotot më të bukura të kësaj vere ku shfaqet së bashku me vajzën e saj të vogël, e cila duket një kopje e mamit.

Dy vajzat janë veshur njësoj duke u kombinuar me njëra-tjetrën dhe duke marrë kështu vëmendjen e të gjithë ndjekësve, të cilët i kanë komplimentuar menjëherë.

- Advertisement -

Jo vetëm veshjet, por nënë e bijë kanë kombinuar edhe syzet e diellit, duke ngjasuar si dy kopje të njëra-tjetrës.

“Verë 2020, ditë e lumtur, dashuria ime, gjithçka e imja, lumturi”, ka shkruar Gjoni krah postimit të fundit në llogarinë e saj. Kujtojmë se Inisi ka ndarë dhe më parë momentet më të ëmbla me vajzën, duke u kombinuar me të në mënyrën më të bukur.

 

 

View this post on Instagram

 

#summer #2020?#happyday #mylove #myeverything #happiness ? #photo @altincelmeta

A post shared by inisgjoni (@inisgjoni) on

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Kujdes nëna: Këto ushqime nuk duhet t’ua jepni fëmijëve pa bërë 2 vjeç

Stomaku dhe gjithë sistemi tretës i fëmijëve është mjaft i ndjeshëm dhe nuk mund...

Ky artikull është për ju që keni planifikuar të bëheni nëna pas moshës 40-vjeçe!

Në vendin tonë, gjithnjë e më shumë gra vendosin të kenë një fëmijë në...

Momente prekëse, nëna me kancer ndahet mes lotësh nga i biri para se të niset drejt spitalit

Jonida është veçse 25 vjeç, por sëmundja e kancerit po ia shkurton jetën. Kur...