E diel, 14 Prill, 2024

Si duken sot disa nga aktorët e filmave tanë të preferuar të fëmijërisë…

- Advertisement1-

Rikujtojmë ndërkohë, se lloji i duhur i romancës dhe marrëdhënies në filma mund të ketë vërtet aftësinë për të na bërë të qeshim, të qajmë, madje edhe të besojmë në dashuri me shikim të parë.

Ndërkaq, ja se si duken pas 30 viteve këta aktorë që na e kanë bërë fëmijërinë më të bukur:

Macaulay Culkin/Anna Chlumsky (Thomas J. Sennett dhe Vada Sultenfuss, My Girl)

Bette Midler (Winifred, Hocus Pocus)

Anjelica Huston (Morticia Addams, The Addams Family)

 Rick Moranis (Wayne Szalinski, Honey, I Shrunk the Kids)

 Jonathan Lipnicki (George Little, Stuart Little)

Alicia Silverstone (Cher, Clueless)

Glenn Close (Cruella DeVil, 101 Dalmatians)

Daryl Sabara/Alexa PenaVega (Juni Cortez dhe Carmen Cortez, Spy Kids)

John Corbett/Nia Vardalos (Toula Portokalos dhe Ian Miller, My Big Fat Greek Wedding)

Bill Murray/Sigourney Weaver (Dr. Peter Venkman dhe Dana Barrett, Ghostbusters)

 Christina Ricci (Kat, Casper)

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...