E premte, 19 Prill, 2024

Shtatzënë për 10 vite radhazi! Njihuni me nënën e 11 fëmijëve

- Advertisement1-
Nëna e 11 fëmijëve ndihet e dëshpëruar që një dekadë të jetës së saj e ka shpenzuar duke qenë shtatzënë.
Britni Church, 31 vjeçe, nga Arkansas City, Kansas, ka lindur fëmijën e saj të parë, vajzën të quajtur Crizman, vetëm disa ditë pas ditëlindjes së 16-të.
Që atëherë ajo ka mirëpritur edhe 10 fëmijë të tjerë si: Jordan, 14, Caleb, 13, Jace, 12, Cadence 10, Jesalyn, tetë, Christopher, tre, dhe trenjakë tre vjeçarë Oliver, Asher dhe Abel, kështu pra ka shpenzuar gjithsej 10 vjet shtatzënë.
Sidoqoftë, pavarësisht nga përpjekjet për të pasur një familje të madhe dhe faturat janë jashtëzakonisht më të larta.
Britni, e cila është e martuar me burrin Chris, tregon se dëshiron ta shtojë akoma familjen e saj. Ajo tregon se kur ka qenë e re mendonte se do kishte vetëm 4 fëmijë, por edhe me 11 fëmijë nuk i duken sikur janë shumë, asaj i duket shumë normale.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vajzë apo djalë? 9 mënyra si të zbuloni gjininë e bebit tuaj ende pa bërë ekon te mjeku

Në përgjithësi, gratë shtatzëna shtojnë në peshë, por vendi ku shkojnë kilet e tepërta...

Tremujori i dytë i shtatzënisë: Karakteristikat dhe zhvillimi i foshnjës tuaj

Zhvillimi i foshnjës në tremujorin e dytë të shtatzënisë është i mahnitshëm! Jo vetëm që...

Kalciumi një nga vitaminat esenciale për t’u përdorur gjatë shtatzënisë

Acidi folik, hekuri e kalciumi janë tre nga llojet përbërese të vitaminave prenatale. Këto...

Ky shtet ndalon abortin me ligj. 3 rastet e vetme kur e lejon

Guvernatori i Oklahomas Kevin Stitt firmosi të mërkurën ligjin e ndalimit më të rreptë...