E enjte, 22 Shkurt, 2024

Shtatzënë me fëmijën e 12-të, 36-vjeçarja “pa frena”: Dua të kem 17 fëmijë

- Advertisement1-

Veronica Merritt e njohur për 95 mijë ndjekësit e saj në aplikacionin Tik Tok, është shtatzënë për herë të 12-të.


36-vjeçarja e njoftoi lajmin nëpërmjet një video me ultratinguj në rrjete sociale Tik Tok dhe Instagram.

- Advertisement -

Merritt, e cila thotë se dëshiron të bëjë 17 fëmijë, zbuloi në një intervistë për The Sun se nuk po merr pil’ula kontra’ceptive, sepse është “e prirur për mpiksjen e gjakut”.

“TikToker-ja” e famshme ka 11 fëmijë, të moshës nga 21 vjeç deri në 12 muajsh. Ajo mbeti shtatzënë për herë të parë në 1999, kur ishte vetëm 14 vjeç.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...