E diel, 14 Korrik, 2024

Shoqe apo mësuese? Eneda Tarifa zbulon marrëdhënien me të bijën

- Advertisement1-

E ftuar në emisionin “Why Not” në RTV Ora ka qenë këngëtarja e njohur, Eneda Tarifa.


Enedën të gjithë ne e njohim si një person të rezervuar dhe në çdo intervistë të sajën, këngëtarja përpiqet të tregohet sa më e matur me përgjigjet që jep.

- Advertisement -

Ashtu si dhe ju e dini ajo është mami e një vogëlusheje të quajtur, Aria të cilën e sigurt që do e keni ndeshur në fotot e Enedës, pasi këngëtarja shpesh herë publikon momente me të bijën në rrjetet sociale.

Gjatë intervistës Eneda ka rrëfyer se Aria është ai person i cili e mbështet atë për çdo gjë.

E pyetur mbi raportin si nënë e bijë, Eneda tregon se për Arian ka qenë, mami, mësuese edhe shoqe.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Kujdes nëna: Këto ushqime nuk duhet t’ua jepni fëmijëve pa bërë 2 vjeç

Stomaku dhe gjithë sistemi tretës i fëmijëve është mjaft i ndjeshëm dhe nuk mund...

Ky artikull është për ju që keni planifikuar të bëheni nëna pas moshës 40-vjeçe!

Në vendin tonë, gjithnjë e më shumë gra vendosin të kenë një fëmijë në...

Momente prekëse, nëna me kancer ndahet mes lotësh nga i biri para se të niset drejt spitalit

Jonida është veçse 25 vjeç, por sëmundja e kancerit po ia shkurton jetën. Kur...