E enjte, 22 Shkurt, 2024

Shkurte Fejza dhe bashkëshorti i saj po festojnë 37-vjetorin e martesës, vajza Gresa ju bën një befasi

- Advertisement1-

Çifti i njohur, Shkurte Fejza dhe Hajrush Behluli sot festojnë përvjetorin e martesës.


26 gushti po shënon 37-vjetorin e martesës së tyre.

- Advertisement -

Këtë e ka zbuluar vajza e tyre, Gresa, e cila ka surprizuar prindërit e saj, duke publikuar një video me kolazh fotosh të çiftit.

 

Ajo gjithashtu ka bërë edhe një dedikim për prindërit, derisa u ka thënë se janë frymëzim.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...