E shtunë, 24 Shkurt, 2024

Sara Hoxha rrëfen se shtatzënia e saj nuk ishte e papritur

- Advertisement1-

Sara Hoxha është padyshim një ndër personazhet më të ndjekur dhe të komentuar në rrjetet sociale.


Partnerja e Ledrit përpiqet të ndajë me ndjekësit e saj sa më shumë të jetë e mundur nga jeta e saj personale.

- Advertisement -

Kësaj here ajo vendosi që për fansat e saj të realizojë një video në YouTube, duke iu përgjigjur pyetjes së disa prej ndjekësve të saj në rrjetin social Instagram.

Një prej pyetjeve kishte të bënte me shtatzëninë, ku një prej fansave e kishte pyetur nëse ajo dhe reperi Ledri e kishin planifikuar shtatzëninë apo ndodhi spontanisht.

“Shtatzënia ishte e menduar. E menduar sepse ne kishim një vit që provonim dhe nuk po ndodhte, por ndodhi në një moment që ne nuk e prisnim fare dhe na lumturoi akoma shumë fakti që ne nuk e prisnim në atë moment që ndodhi, kështu që çdo gjë ndodhë për një arsye”, ka treguar ajo.

- Advertisement -

Ajo gjithashtu tha se kanë menduar të bëjnë një dasëm thjesht nuk e dinë ende nëse do jetë shumë e madhe apo familjare.Pohoi se kurrë nuk ja kontrollon Ledrit Instagram-in dhe se lindja e saj ka qenë natyrale,pasi mendon se si mami dhe bebi duhet ta përjetojnë procesin e lindjes natyrale.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...