E mërkurë, 24 Korrik, 2024

Sara e Ledrit pasi u bë nënë me probleme shëndetësore, përmes një video tregon si e ka gjendjen

- Advertisement1-

Sara Hoxha vazhdon të jetë një figurë publike shumë e komentuar në mediet rozë.


Ajo shpesh herë zhvillon biseda me ndjekësit e saj, e së fundi ka ndarë një shqetësim të sajin, që i ka ardhur si pasojë e mbingarkesës së qumështit.

- Advertisement -

Ajo sot përmes një video ka treguar si e ka gjendjen shëndetësore.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Kujdes nëna: Këto ushqime nuk duhet t’ua jepni fëmijëve pa bërë 2 vjeç

Stomaku dhe gjithë sistemi tretës i fëmijëve është mjaft i ndjeshëm dhe nuk mund...

Ky artikull është për ju që keni planifikuar të bëheni nëna pas moshës 40-vjeçe!

Në vendin tonë, gjithnjë e më shumë gra vendosin të kenë një fëmijë në...

Momente prekëse, nëna me kancer ndahet mes lotësh nga i biri para se të niset drejt spitalit

Jonida është veçse 25 vjeç, por sëmundja e kancerit po ia shkurton jetën. Kur...