E shtunë, 24 Shkurt, 2024

Sara dhe Ledri do t’i “bëjnë” një motër Poem

- Advertisement1-

Ledri dhe Sara Hoxha janë një prej çifteve më të dashur për publikun shqiptar, ndërsa vajza e tyre Poem Blu, është bebushja më ‘cool’ e Instagramit.


Ndonëse ajo nuk ka bërë ende një vjeç, dyshja duket se i ka të qarta idetë për zgjerimin e familjes. Këtë e ka treguar vetë Sara, në një “mini-intervistë” me ndjekësit në Instagramin e saj. E pyetur nëse do të kishte dashur një motër, Sara zbuloi se kjo ka qenë ëndrra e saj më e madhe, dhe njëkohësisht arsyeja pse Poem nuk do ta lënë pa motë

- Advertisement -

“Ka qenë ëndrra ime më e madhe të kisha një motër dhe kjo është arsyeja pse Poem nuk do ta lë pa motër”, shkruan blogerja, që duket se e ka vendosur që tani.

Nuk e dimë nëse zgjerimi i familjes, është në planet e aftërta të çiftit, por në dëshirat e tyre për të ardhmen afatgjatë, kjo është pak por e sigurt…

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...