E premte, 19 Prill, 2024

Sa pamje e ëmbël, shikoni si zhytet fëmija në çokolladë / VIDEO

- Advertisement1-

Fëmijët i duan jashtëzakonisht shumë çokollatat.

Nutella padyshim se është ndër më të preferuarat e tyre. Dhe këtë e dëshmon një pamje e ëmbël që vije nga një fëmijë, i cili është zhytur i tëri me Nutella.

- Advertisement -

Shikoni pamjen:

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...