E hënë, 26 Shkurt, 2024

Robert Berisha ‘kërcënon’ në rrjete sociale pasi ia kritikuan vajzën për veshje

- Advertisement1-

Roberti ka postuar në rrjete sociale shkrimin ku shprehet ashpër.


Rober Berisha pak ditë më parë uroi në rrjete sociale vajzën e tij, Renee, e cila filloi shkollën, shkruan lajmi.net

- Advertisement -

Veshja e vajzës së vogël shkaktoi disa zëra duke u kritikuar për zgjedhjen e veshjes së Renees. Vajza shihej në foto me shumë stil mirëpo barku i ekspozur ishte ai i cili u mori vëmendjen ndjekësve.

Pasi mori kritika të ashpra nga ndjekësit, Roberi si duket është acaruar mjaft shumë edhe me një faqe të Instagramit ‘vipat e bllokut’ të cilëve u ka reaguar publikisht.

- Advertisement -

Ai u shpreh se vajza nuk shkoi ashtu në shkollë ndonëse në fotografi shihet e veshur shkurt, Roberti gjithahtu sqaroi se Renee në foto ishte në lagjen ku jeton pasi në shkollë ka uniformën që vesh.

Ai gjithashtu u shpreh mjaft ashpër sa eskaloi deri në kërcënime duke iu drejtuar faqes se herën e ardhshme nuk do t`u drejtohet në rrjete sociale por do të ndërmerr masa tjera.

- Advertisement -

“Kjo foto është bërë para lagjes ku jeton Renee e jo në ditën e parë të shkollës. Në shkollën ku shkon, është amerikane dhe kanë uniformë e ju që merreni me vipa të bllokut… Me fëmijë mos u merrni për klikime se herën tjetër nuk ju bëj tag po….”, shkroi i zemëruar Roberti.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...