E martë, 16 Prill, 2024

Roani i bën 4-vjet, Majku ndan videon e ëmbël me të

- Advertisement1-

Djali i Majk-ut feston sot 4 vjetorin e lindjes. Në këtë ditë speciale, reperi ka zgjedhur ta urojë me disa video të këndshme të tyre.


Krahas videove ku shihen teksa argëtohen së bashku, Majk ka shkruar dhe disa fjalë të ëmbla.

- Advertisement -

“Jam mirënjohës çdo ditë që ti erdhe në botën time. Ti më solle vetëm lumturi në jetën time. Urime ditëlidnja bir! Roan”, ka shkruar Majk. Kujtojmë që pas ndarjes me nënën e djalit të tij, Majlinda Zekën, reperi është përfolur për një lidhje dashurie me Blerta Veselin.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...