E enjte, 22 Shkurt, 2024

“E premtja me Lejlan”, e ftuar Rihana nga Lipjani – synon të bëhet piktore

- Advertisement1-

Këtë javë në emisionin “E premtja me Lejlan” e ftuar është Rihana e cila dëshiron të bëhet piktore

Ndiqeni më poshtë intervistën që ka zhvilluar Lejla Miftari me Rihanan.

- Advertisement -

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Nxënësja nga Gjilani emocionon veteranët e UÇK-së me letrën që i shkruan ku çmohet vepra e tyre

Nxënësja e klasës së 9-të emocionon veteranët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës në Gjilan...

Kurtit i shkojnë për vizitë disa nxënës: I lumtur që po ju shërbej si kryeministër

Mëngjesin e sotëm, mysafirë në Zyrën e Kryeministrit patën rastin të jenë një grup...

UP kremton Ditën Ndërkombëtare të Gjuhës Amtare

Universiteti i Prishtinës ka kremtuar Ditën Ndërkombëtare të Gjuhës Amtare, duke theksuar rëndësinë dhe...

Jasharaj: Kam frikë se mund të fillojë një grevë e heshtur tek mësimdhënësit

Kryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit dhe Shkencës, Rrahman Jasharaj, ka thënë se...