E martë, 23 Korrik, 2024

Renis Domi lanson këngën “I zoti i shtëpisë t’u rritë nera” / VIDEO

- Advertisement1-

Këngëtari për fëmijë nga Tirana, Renis Domi, ka lansuar një këngë të re muzikore.


“I zoti i shtëpisë t’u rritë nera”, mban emrin kënga, që lë të kuptohet se është një super projekt muzikor.

- Advertisement -

Ai ka falënderuar të gjithë bashkëpunëtorët që mundësuan realizimin e kësaj kënge.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...