E mërkurë, 22 Maj, 2024

Reagimi mbresëlënës i vogëlushit 9-muajsh i cili për herë të parë viziton berberin

- Advertisement1-

Një djalë i vogël ka bërë për vete të gjithë me reagimin e tij mbresëlënës, kur për herë të parë iu nënshtrua “procesit” të prerjes së flokëve.

Ai nuk mund të ndalej duke qeshur dhe vazhdimisht tentonte t’ia kapte duart berberit. Bëhet fjalë për vogëlushin nëntë muajsh Mateus, videoja e të cilit u bë virale.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...